конспект уроку музики 2 клас марші для іграшок
Урок музичного мистецтва в 2 класі за темою: " Три типи музики". Тема уроку:"Марші для іграшок".Результат:удосконалення вокально-хорових навичок,удосконале Тема уроку: Марші для іграшок. Мета: -навчальна:навчити слухати музику; та за особливостями типа ,розрізняти марш,пісню,танець;знати особливості маршу;згадати види маршів; -виховна:виховувати вміння слухати та виконувати рухи під звуки маршу;виховувати інтерес до класичної музики; -розвиваюча:розвивати почуття ритму під час слухання та виконання рухів під звуки маршу;розвивати вокально-хорові навички;розвивати вміння аналізувати музичний твір
Урок № 7. МАРШІ ДЛЯ ІГРАШОК. Мета: ♦ навчальна: розкрити життєві зв'язки музики; забезпечити усвідомлення учнями особливостей музики образно-сюжетного напряму; ♦ розвивальна: розвивати творчу уяву учнів, фантазію, спостережливість; ♦ виховна: прищеплювати учням зацікавленість музикою, культуру слухання. Музичний матеріал: П. Чайковський «Марш дерев'яних солдатиків», М. Блантер «Футбольний марш», А. Філіпенко «Веселий музикант», поспівка «Ля-ля-ля». Тип уроку: комбінований урок. Хід уроку. 1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. Перевірка готовності класу до уроку. Музичне вітання. 2. актуалізац
Марші… для іграшок Онлайн урок Розучування пісні “Гей, військо йде”, демонстрація пісні “Веселий музикант” Мультимедійний підручник Музичне мистецтво 2 клас. Марші… для іграшок. Відео уроки. Вступ. Продовження розучування пісні “Гей, військо йде”. Караоке. Пісня “Гей, військо йде”. Демонстрація пісні “Веселий музикант”. Розучування пісні “Веселий музикант”.
Урок 2. Марш. Мета уроку: визначити характерні особливості маршу як одного з типів музики. Познайомити з різновидами маршів. Закріпити поняття «пульс», «оркестр», «диригент»; пояснити поняття «пауза». Збагачувати музичний і загальний кругозір учнів, розвивати музичні й творчі здібності. Очікувані результати: учні розуміють особливості маршової музики, мають уявлення про різні види маршів за їхнім життєвим призначенням, ритмічно рухаються під маршову музику, виразно співають. Обладнання: _ Тип уроку: комбінований, поглиблення теми.
Тема урока: «Эти разные марши»Тип урока: урок -открытия новых знанийФорма урока: комбинированныйЦель урока: Формировать представление о марше как жанре музыки.Задачи:· &n. Главные вкладки. Конспект урока музыки "Эти разные марши", 2 класс план-конспект урока по музыке на тему. Опубликовано 23.01.2018 - 8:50 - Горбунова Татьяна Николаевна. Тема урока: «Эти разные марши».
II семестр. Розділ 3. ОСНОВНІ МУЗИЧНІ ЖАНРИ (9 год). Урок № 17. ПОДОРОЖ ІЗ ПІСНЕЮ, ТАНЦЕМ, МАРШЕМ. Мета: • навчальна: навчати учнів визначати зміст і характер музики, звертаючи увагу на засоби виразності; повторити поняття музичних жанрів; засвоїти поняття «пісня», «танець», «марш»; • розвивальна: розвивати музичний слух учнів, уміння відчувати емоційно-образний зміст музики, передавати його у виконанні; • виховна: виховувати зацікавленість авторською музикою та фольклорною творчістю. Музичний матеріал: П.Чайковський «Вапьс снігових пластівців» марш з бапету «Лускунчик»; колядка «Ой коляда-кол
План-конспект уроку музики у 2 класі. Тема: «Подорож з маршем» Мета уроку: - забезпечити усвідомлення учнями основних характерних ознак і особливостей оперного жанру. Дати поняття про структурні елементи опери: увертюру, лібрето, арію, дует, сцену, ансамбль, хор. Поглибити знання учнів про жанри музики пісню, танець, марш та їх виразними особливостями. пізнання процесу творення художнього твору; формування у школярів навичок вокально-хорової культури, звуковисотного сприйняття музики
2 клас. Музика. Урок 7. МАРШ. 13.10.2013, 14:47. Вступ Доречно було б розпочати наш урок із військового маршу. vast8625. 10 подписчиков. Подписаться. Під неї можна крокувати та співати. Послухайте два наступних марші і поміркуйте, хто може крокувати під цю музику: дорослі, солдати чи діти, можливо, навіть іграшки? Ирина Баринова. 89,3 тыс. подписчиков. Подписаться. Марш деревянных солдатиков. Смотреть позже. Поделиться.
Урок музики у нас, Запросив усіх у клас, Привітаймо дружно всі: - До, ре, мі, фа, соль, ля, сі! виконують пісеньку для організації роботи на уроці. Урок музики почався, (3 р.) Кожен з нас приготувався. Ми готові же співати, (3р.) Типи музики (Пісня, танець, марш). Мелодія (Характер музики - лагідна, сумна, весела). Ритм (Рівномірний, нерівномірний).
Календарне планування уроків музики в 2 класі за підручником Аристова Л. С. Музичне мистецтво: підр. для 2 кл./ Л. С. Аристова, В. В. Сергієнко. — К.: Видавничий дім «Освіта», 2012. Крокуємо разом. Марші… для іграшок. Пісня, танець і марш… зустрічаються. Тема 2. Виражальне та зображальне в музиці. 8 годин. У колі музичних настроїв.
ХІД УРОКУ І. Організація учнів до уроку. - Сьогодні на уроці ми повторимо вивчену пісню «Котику сіренький», а також вивчимо нову – «Веселі чобітки»; будемо слухати музику Д. Кобалевського «Кавалерійська» і запишемо невеликий ритмічний диктант. ІІ. Розспівування. 1. Вироблення унісонного звучання. - А тепер послухаємо першу вправу з нашої розспівки. Послухайте звук, який відтворимо на склад «ЗО» (спочатку співаю я, а потім діти). - А тепер на цьому самому звуці поспіваємо склади «ЗІ», «ЗЕ», «ЗА», «ЗО», «ЗУ».
плани-конспекти уроків для початкових класів. Корисні канікули [92]. Завдання на канікули, тренувальні вправи. Готуємось до 3 класу. ДПА [9]. державна підсумкова атестація. Підсумки уроку Ваші нові знання та навички ви зможете використати і поза школою. Розкажіть батькам історію про троїстих музик, заспівайте пісню про дудариків! Зробіть закладку із орнаментом у подарунок дорогій людині.
плани-конспекти уроків для початкових класів. Корисні канікули [92]. Завдання на канікули, тренувальні вправи. Готуємось до 3 класу. ДПА [9]. державна підсумкова атестація. Підсумки уроку Ваші нові знання та навички ви зможете використати і поза школою. Розкажіть батькам історію про троїстих музик, заспівайте пісню про дудариків! Зробіть закладку із орнаментом у подарунок дорогій людині.
Мета уроку:?ознайомити учнів з прикладами «зустрічі» різних типів музики в одному творі. Дати поняття «пісня-марш», «пісня-танець», «танець-хода», «полонез», «динаміка». Розвивати в школярів співацькі навички, почуття ритму, виховувати художній смак, інтерес до класичної музики, творчості видатних композиторів. Автор
.. План-конспект уроку музики 2клас, 1-й семестр .. . Тема семестру: Типи музики Тема уроку №1: Жили-були три музичні кити. Мета уроку: Навчальна: навчити дітей визначати особливості емоційного змісту, засоби музичної виразності творів мистецтва; через відчуття відмінностей у характері звучання музики розкрити значення трьох типів музики (пісні, танці, маршу) як основи пізнання музичного мистецтва; дибитися розуміння дітьми ролі композитора, виконавця, слухача в музичному мистецтві. Епіграф уроку: «Всю музику пізнаєш ти, Якщо з тобою «три кити». Вони танцюють і співають; До казки з маршем проводжають!» Хід уроку
Урок № 5. Хто виконує музику. Урок № 6. Вчимося слухати і чути. Урок № 7. Десять завдань для перевірки знань. Урок № 8. Розповідає музика. Урок № 9. Музика та природа. Урок № 10. Музика і казка. Урок № 11. Музика виражає. II семестр. Тема 2. Мова та розвиток музики. Урок № 17. Мова музики чарівна.
Орієнтовні плани-конспекти уроків. І семестр. Тема 1. Світ музичних творів. 1. Організаційний момент Перевірка готовності класу до уроку. Музичне вітання. 2. Мотивація навчальної діяльності. У ч и т е л ь. Напевно, ви з нетерпінням чекали на цю мить, коли можна продовжити знайомство з великою чарівницею-музикою. Вона допомагала нам побачити і веселі дощові краплини, і дзюрчання струмочка, і схід сонця, і про-будження природи; відчути радість, сум, спокій, схвильованість. 4. Підбиття підсумків уроку У ч и т е л ь. На уроці музика допомогла нам повернути літні спогади та по-бачити мешканців літнього лісу. Бесіда Чи сподобалася вам наша зустріч із музикою? З якою піснею ми ознайомилися на уроці?
Конспекти уроків з музики 2 клас: Конспект уроку № 1. Джерела музичного мистецтва. Конспект уроку № 2. Пісня – душа музики. Конспект уроку № 3. Пісня. Конспект уроку № 4. Танець на танцювальному майданчику. Конспект уроку № 5. Незвичайний танець. Конспект уроку № 6. Марш. Конспект уроку № 7. Марш. Конспект уроку № 8. Пісня, танець, марш зустрічаються разом. Конспект уроку № 9. Музику народило життя. Конспект уроку № 10. Настрої, почуття, думки в музиці. Конспект уроку № 11. Музика малює портрет. Конспект уроку № 12. Звірі у музиці.
8 урок - гра "Перевір себе". ГРА: МИСТЕЦТВО 2 клас. This interactive image was created with ThingLink. View this image on thinglink.com. 9 урок "Троїсті музики". Граємо на boomwhackers тестові завдання. 10 урок " Як сопілка флейтою стала". Граємо на boomwhackers тестові завдання. ГРА: Впізнай інструмент (хто на чому грає?) 11-12 урок "Для кожного звіра і птаха у казки свої голоси". Гра "Групи музичних інструментів". Гра духові інструменти. 13 урок "Для кожного звіра і птаха у казки свої голоси". Згадуємо вивчене Гра-музична Вікторина
Тип уроку: урок уведення в тему. Хід уроку Муз.мистецтво 2 клас. Мова музики чарівна. Учні входять до класу під музичний супровід (А Філіпенко «Крииїтале ва зимонька»). 1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. Перевірка готовності класу до уроку. Музичне вітання. 2. мотивація навчальної діяльності. Учитель. Падав сніг, падав сніг —. Для усіх, усіх, усіх, І дорослих, і малих
1 клас уроки музичного мистецтва. Вони дуже люблять уроки музики і хочуть розповісти, що можна робити на цих уроках і чого – не слід. 2.Робота в зошиті(с.6). - Розгляньте малюнки. Як ви гадаєте, що можна робити на уроках музики? Послухайте музику російського композитора Петра Чайковського «Марш дерев’яних солдатиків». - Про що вона розповіла? Що ви собі уявили? - Скільки у марші частин? Як крокувати під музику цього маршу? 6. Фізкультхвилинка.(крокування під музику маршу.) V. Виконання пісні М.Ровенка «Ми - першокласники». 7. Робота в зошиті (с.9).
Мета: формувати знання про музичні звуки, ознайомити з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання. №02 - Різнобарвний світ. Ознайомлення із кольорами веселки та їх послідовністю. Виконання: Н. Май «Веселка» (с. 8-9). Слухання: звуки весняної природи. Описування своїх вражень. Мета: ознайомити учнів з інструментами симфонічного оркестру; вчити на слух розпізнавати звучання інструментів в симфонічному оркестрі; розкрити тему уроку в захоплюючій і доступній формі; поглибити знань про тембрі музичних інструментів через взаємозв'язок з настроєм людини.
Коментарі
Дописати коментар